+48 662 293 170

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, której głównym celem jest dostarczanie produktów o jak najwyżej jakości przy minimalnie niskich kosztach produkcji. Od wielu lat zajmujemy się produkcją odzieży promocyjnej, haftem komputerowym, produkcją ceramiki reklamowej, naklejek 3D, szyldów, liter 3d oraz wielu innych artykułów marketingowych, dlatego dobrze wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy gotowi na podjęcie każdego wyzwania i nie boimy się odważnych pomysłów. Cechy odróżniające nas od konkurencji stały się filarami naszej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atutami.

Pasja

Dla naszego zespołu produkcja materiałów promocyjnych to znacznie więcej niż realizacja zlecenia od klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i poświęcamy wiele czasu na stworzenie spójnej koncepcji produktu. Z naszej fabryki nigdy nie wyszedł produkt, z którego sami nie byliśmy zadowoleni. Kochamy to co robimy i chcemy się pokazać to poprzez realizację zleceń klienta.

Kompleksowość

Proponujemy całkowitą obsługę w zakresie produkcji różnego rodzaju produktów promocyjnych. W naszych szeregach znajdują się najlepsi specjaliści od materiałów, eksperci od metod druku i haftu, a także doświadczeni projektanci i graficy. Cały zespół jest do dyspozycji klienta, dzięki czemu nie jest konieczne poszukiwanie dodatkowych podmiotów przy realizacji zlecenia. Służymy radami profesjonalistów i bierzemy pełną odpowiedzialność za przebieg procesu produkcji.

Doświadczenie

Po wielu latach w branży reklamowej, dysponujemy doświadczeniem, którego niejednokrotnie brakuje naszej konkurencji. Jesteśmy w stanie przewidzieć problemy przy realizacji zbyt śmiałych projektów, a także znaleźć odpowiednie rozwiązanie powstałego problemu. Posiadamy odpowiednie maszyny, które są w stanie umieścić prawie każdy projekt na różnego rodzaju powierzchniach. Nawet najbardziej wymagające projekty nie stanowią dla nas kłopotu. Setki zadowolonych klientów to najlepsza referencja jaką możemy się pochwalić.

Jakość

Korzystamy z najnowszej technologii, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Dopracowanie każdego szczegółu jest dla nas absolutnym obowiązkiem. Kontrolujemy wszystkie etapy produkcji, dzięki czemu możemy się pochwalić stuprocentowy zadowoleniem z efektu końcowego naszej ciężkiej pracy. Perfekcja to nasz główny cel podczas realizacji wszystkich projektów.

Trendy

Branża reklamowa to w dzisiejszych czasach jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin życia. Właśnie dlatego każdego dnia śledzimy wszystkie nowości pojawiające się na międzynarodowej arenie. Wszystkie nowości technologiczne są nam znane i każdego dnia staramy się wyłapywać te najbardziej atrakcyjne. Wybierając nasze usługi, można być pewnym, że efekt końcowy współpracy będzie stworzony zgodnie z najnowszymi trendami i modą.

Cena

Dzięki doświadczeniu zebranym przez wiele lat działalności, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej korzystne warunki do realizacji zlecenia. Wypracowywane przez wiele lat kontakty pozwalają na dostosowanie potrzeb do optymalnej ceny. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego przy każdym projekcie przedstawiamy kilka możliwości wykonania zamówienia oraz możliwość zamówienia próbek przed realizacją.

Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które podejmujemy z dużym entuzjazmem. Powierzając nam swoje potrzeby, gwarantujemy precyzję wykonania, optymalną ofertę cenową i swobodną obsługę. Zapraszamy do współpracy.

Translate »